http://www.bevattningsteknik.se/favicon.ico
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
Bevattningsteknik - marknadsledande leverantör av bevattningsutrustning, Pumpar, Fontäner.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN
Green wheat



Kontakta oss

Bevattningsteknik expanderar dagligen och har i dagsläget fyra försäljnings- och servicedepåer. Huvudkontoret ligger i Ängelholm, övriga depåer hittar du på Gotland, Kristianstad, Stockholm och på Åland.

Har ni frågor eller saknas något? Tips eller ideér, kontakta oss gärna via formuläret längst ner på sidan. Fyll i uppgifterna så tar en säljare kontakt med er!

Adress

Bevattningsteknik AB
Helsingborgsvägen 578
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon: 0431 - 222 50
Telefax: 0431 - 222 70
GPS NAV: V56.18411º E0 012.84690º
Org.nr.556853-2955
 info@bevattningsteknik.se

Innehåll på webbplatsen:
 webmaster@tradgardsteknik.se


Depå Ängelholm (huvudkontor)

Bevattningstekniks försäljningsansvarig heter Jörgen Larsen. Tillsammans med vårt kunniga serviceteam kan han hjälpa dig med individanpassade bevattningssystem. Jörgen har mångåriga kunskaper inom bevattningsprodukter och system.

Välkommen att kontakta oss!


Jörgen Larsen
0703-33 33 82

Försäljningsansvarig:
Jörgen Larsen

Telefon: 0703-33 33 82
 jorgen.larsen@bevattningsteknik.se


Här finner Ni oss!

Kontaktformulär

Namn:
Företag:
Adress:
Ort:
Telefon:
Mobil:
E-post:
Mottagare:

Kontaktpersoner

Jörgen Larsen
Jörgen Larsen
Försäljningsansvarig

0431 22250, 0703 333382
jorgen@bevattningsteknik.se
 Tobias Persson
Tobias Persson
Teknisk ansvarig

0431 22250, 0703 333355
tobias@bevattningsteknik.se
Patric Torle
Patric Torle
VD bolagsgruppen

0431 22250, 0705 663230
torle@bevattningsteknik.se
Henric Vandor
Henric Vandor
Säljare Greenkeeper BT

0431 222 50, 0703 337463
henric.vandor@bevattningsteknik.se
Johan Svensson
Servicetekniker

0431 22250, 0703 339394
johan.svensson@bevattningsteknik.se
Anders Stumle
Anders Stumle
Säljare Gotland inom Lantbruk, Golf, Fotboll & Grönytor

0707 678686
anders.stumle@bevattningsteknik.se
Nicke Johansson
Nicke Johansson
Säljare Åland inom Lantbruk, Golf, Fotboll & Grönytor

00358 18527201
nicke@lantbruk.ax
Tomas Näselius
Tomas Näselius
Säljare Stockholm inom Golf, Fotboll & Grönytor

0703 333057
tomas@bevattningsteknik.se

Copyright © Trädgårdsteknik AB 2017