http://www.bevattningsteknik.se/logotyper/bill_logo_10.png
Patric Torle
info@tradgardsteknik.se
0431-222 90
0431-222 70
Bevattningsteknik - marknadsledande leverantör av bevattningsutrustning, Pumpar, Fontäner.
Helsingborgsvägen 578
ÄNGELHOLM
262 96
SWEDEN
Läser in...
Green wheat



Kontakta oss

Bevattningsteknik expanderar dagligen och har i dagsläget fyra försäljnings- och servicedepåer. Huvudkontoret ligger i Ängelholm, övriga depåer hittar du på Gotland, Kristianstad, Stockholm och på Åland.

Har ni frågor eller saknas något? Tips eller ideér, kontakta oss gärna via formuläret längst ner på sidan. Fyll i uppgifterna så tar en säljare kontakt med er!

Adress

Bevattningsteknik AB
Helsingborgsvägen 578
262 96 ÄNGELHOLM
Telefon: 0431 - 222 50
GPS NAV: V56.18411º E0 012.84690º
Org.nr.556853-2955
 info@bevattningsteknik.se

Innehåll på webbplatsen:
 webmaster@tradgardsteknik.se


Depå Ängelholm (huvudkontor)

Bevattningstekniks försäljningsansvarig heter Jörgen Larsen. Tillsammans med vårt kunniga serviceteam kan han hjälpa dig med individanpassade bevattningssystem. Jörgen har mångåriga kunskaper inom bevattningsprodukter och system.

Välkommen att kontakta oss!


Jörgen Larsen
0703-33 33 82

Försäljningsansvarig:
Jörgen Larsen

Telefon: 0703-33 33 82
 jorgen.larsen@bevattningsteknik.se


Här finner Ni oss!

Kontaktformulär

Namn:
Företag:
Adress:
Ort:
Telefon:
Mobil:
E-post:
Mottagare:

Kontaktpersoner

Patric Torle
Patric Torle
VD bolagsgruppen

0431 22250, 0705 663230
torle@bevattningsteknik.se
Jörgen Larsen
Jörgen Larsen
Försäljningsansvarig BT

0431 22250, 0703 333382
jorgen@bevattningsteknik.se
Patrik Wilhelmsson
Patrik Wilhelmsson
Säljare Baroness BT

0431 22250, 0703 337463
patrik.wilhelmsson@bevattningsteknik.se
Anders Stumle
Anders Stumle
Säljare Gotland BT

0707 678686
anders.stumle@bevattningsteknik.se
Nicke Johansson
Nicke Johansson
Säljare Åland BT

00358 18527201
nicke@lantbruk.ax
 Tobias Persson
Tobias Persson
Teknisk systemansvarig BT

0431 22250, 0703 333355
tobias@bevattningsteknik.se
Philip Torle
Philip Torle
Teknisk chef BT

0431 22250, 0767 804500
philip@bevattningsteknik.se

Copyright © Bevattningsteknik AB 2018



Annonser